Facebook

Ubytování

Ubytování na horách

Dopřejte si cenově velmi příznivý prostý pronájem v naší horské chalupě. Typická krkonošská chalupa se nachází ve Vysokém nad Jizerou. Chata je umístěna 2 km od sjezdovek, kde máte možnost využít čtyř vleků. Při nepříznivých podmínkách je svah uměle zasněžován. Pokud nejste milovníci sjezdového lyžování, můžete využít běžeckých tratí. Nabízené ubytování na horách poskytuje svým návštěvníkům parkování přímo u chalupy. V blízkém okolí se nacházejí typické horské hospůdky a penziony. Samozřejmostí je krásná příroda s výhledem na horské hřebeny. Ubytování na horách nemusíte využít jen v zimní sezóně. Velmi rádi vás v naší chalupě ve Vysokém nad Jizerou přivítáme také po zbytek roku, kdy se nabízí romantické procházky nebo projížďky na kole.

 

Chalupa na horách

Horská chalupa je snem mnoha milovníků lyžování a zimních radovánek. Jenže ne pro všechny je tato představa splnitelná. Přesto se při cestách na hory nemusíte ubytovat v hotelu či pezionu ale můžete využít všech výhod pronájmu, jako kdyby byla ona horská chalupa vaše. Řešení nabízí právě pronájem chalupy na horách u nás ve Vysokém nad Jizerou.  Naše chalupa nabízí vše, co si můžete pro váš pohodlný pobyt přát – ubytování u sjezdovky, kompletní zařízení, vybavenou kuchyň, pohodlné elektrické vytápění, tři ložnice (lze využít jako dětský pokoj), v koupelně vanu i sprchu. Námi nabízené ubytování na horách je vhodné pro dvě až osm osob a pronájem může být i dlouhodobý

 

Chalupa Vysoké nad Jizerou

Chalupa Vysoké nad Jizerou nabízí romantické ubytování na horách v bezprostřední blízkosti sjezdovky, v blízkosti skiareálu Šachty. Nedaleko – 8 km – leží město Rokytnice nad Jizerou, 15 km je vzdálený Harrachov, 20 km pak Horní Mísečky. Naše chalupa nabízí kapacitu až pro osm osob ve třech ložnicích. V naší chalupě ve Vysokém nad Jizerou naleznete kromě zmíněných ložnic, roubenou světnici, která slouží jako společenská místnost, dále pak kuchyň, koupelnu se sprchou i vanou a dvě samostatné toalety.  Naše horská chalupa je vytápěna elektřinou, což zaručuje vaše maximální pohodlí. 

Pronájem chalupy

Nemusíte si hned pořizovat chalupu na horách, abyste si mohli pravidelně užívat pohodové ubytování u sjezdovky. Pronajměte si na chalupu Vysoké nad Jizerou. Nabízíme pronájem chalupy, která je pravidelným cílem našich spokojených zákazníků, kteří touží po klidu a pohodlí soukromého ubytování vhodné i pro rodiny s dětmi. Pronájem chalupy je možný celoročně. Největší zájem o pronájem chalupy je v druhé polovině prosince, kdy jej naši hosté využívají pro nezapomenutelné prožití vánočních svátku a Silvestr na horách. Neváhejte a svůj pobyt si včas zarezervujte.